Power Supplies - DIN Rail Mount QUINT-PS/ 3AC/48DC/20
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 95379.98
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo PHOENIX CONTACT - 2320827 - AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU), ITE, 1 Output, 960 W, 48 VDC, 20 A 1 PHOENIX CONTACT 1 In Stock 36 Days 94234.33
Mouser Logo AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 960W 1 Phoenix Contact 16 In Stock 6 Weeks 1023.61