AK6-430C-Y by LITTELFUSE
LITTELFUSE - AK6-430C-Y - TVS...
LITTELFUSE - AK6-430C-Y - TVS Diode, AK6-Y Series, Bidirectional, 430...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 9680.31
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - AK6-430C-Y - TVS Diode, AK6-Y Series, Bidirectional, 430 V, 625 V, Axial Leaded, 2 Pins 1 LITTELFUSE 36 In Stock 92 Days 9680.31