BVRA0603-25PFR by BOURNS
BOURNS - BVRA0603-25PFR - TVS...
BOURNS - BVRA0603-25PFR - TVS Varistor, 25 V, 31 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 296.6
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - BVRA0603-25PFR - TVS Varistor, 25 V, 31 V, BVRA Series, 71 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV) 1 BOURNS 3010 In Stock 106 Days 29.66
Mouser Logo Varistors MLV Auto 0603 25VAC , Lead free 1 Bourns 7395 In Stock 98 Days ₹14.91
Mouser Logo VARISTOR 40V 30A 0603 1 Bourns Inc. 3740 In Stock 23 Weeks 0.05819