PESD3V3L4UW,115 by NEXPERIA
NEXPERIA - PESD3V3L4UW,115 - ESD...
NEXPERIA - PESD3V3L4UW,115 - ESD Protection Device, TVS, 20 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 206.35
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo NEXPERIA - PESD3V3L4UW,115 - ESD Protection Device, TVS, 20 V, SOT-665, 5 Pins, 3.3 V 1 NEXPERIA 25 In Stock 64 Days 41.27