5.0SMDJ58A by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 5.0SMDJ58A - TVS...
LITTELFUSE - 5.0SMDJ58A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 58...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 106.94
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 5.0SMDJ58A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 822 In Stock 106 Days 106.94