SZ1SMA36CAT3G by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SZ1SMA36CAT3G - TVS...
LITTELFUSE - SZ1SMA36CAT3G - TVS Diode, SZ1SMA Series, Bidirectional, 36...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 40.58
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SZ1SMA36CAT3G - TVS Diode, SZ1SMA Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins 1 LITTELFUSE 587 In Stock 127 Days 40.58