SMCJ440CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMCJ440CA - TVS...
LITTELFUSE - SMCJ440CA - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 440...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 236.2
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMCJ440CA - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 440 V, 713 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 761 In Stock 104 Days 47.24