SMBJ33A-13-F by DIODES INC.
DIODES INC. - SMBJ33A-13-F -...
DIODES INC. - SMBJ33A-13-F - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 98.35
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo DIODES INC. - SMBJ33A-13-F - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins 1 DIODES INC. 1934 In Stock 78 Days 19.67