SMF12A-M3-08 by VISHAY
VISHAY - SMF12A-M3-08 - ESD...
VISHAY - SMF12A-M3-08 - ESD Protection Device, 19.9 V, DO-219AB...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 117
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo VISHAY - SMF12A-M3-08 - ESD Protection Device, 19.9 V, DO-219AB (SMF), 2 Pins, 12 V, 1 kW, eSMP SMF Series 1 VISHAY 20164 In Stock 232 Days 23.4