CDSOT23-T15C-Q by BOURNS
BOURNS - CDSOT23-T15C-Q - ESD...
BOURNS - CDSOT23-T15C-Q - ESD Protection Device, 24 V, SOT-23,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 369.45
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CDSOT23-T15C-Q - ESD Protection Device, 24 V, SOT-23, 3 Pins, 15 V, CDSOT23 1 BOURNS 6005 In Stock 120 Days 73.89