CDSOT23-T24LC by BOURNS
BOURNS - CDSOT23-T24LC - TVS...
BOURNS - CDSOT23-T24LC - TVS Diode, CDSOT23, Bidirectional, 24 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 244.5
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CDSOT23-T24LC - TVS Diode, CDSOT23, Bidirectional, 24 V, 49 V, SOT-23, 3 Pins 1 BOURNS 8453 In Stock 120 Days 48.9