SMBJ10CA-E3/52 by VISHAY
VISHAY - SMBJ10CA-E3/52 - TVS...
VISHAY - SMBJ10CA-E3/52 - TVS Diode, Bidirectional, 10 V, 17...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 177.85
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo VISHAY - SMBJ10CA-E3/52 - TVS Diode, Bidirectional, 10 V, 17 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins 1 VISHAY 1684 In Stock 99 Days 35.57