CDSOT23-SLVU2.8 by BOURNS
BOURNS - CDSOT23-SLVU2.8 - ESD...
BOURNS - CDSOT23-SLVU2.8 - ESD Protection Device, 21 V, SOT-23,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 131.98
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CDSOT23-SLVU2.8 - ESD Protection Device, 21 V, SOT-23, 3 Pins, 2.8 V 1 BOURNS 2360 In Stock 120 Days 131.98