SMBJ54CA-E3/52 by VISHAY
VISHAY - SMBJ54CA-E3/52 - TVS...
VISHAY - SMBJ54CA-E3/52 - TVS Diode, TRANSZORB SMBJ Series, Bidirectional,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 137.95
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo VISHAY - SMBJ54CA-E3/52 - TVS Diode, TRANSZORB SMBJ Series, Bidirectional, 54 V, 87.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins 1 VISHAY 1131 In Stock 99 Days 27.59