AK3-066C-Y by LITTELFUSE
LITTELFUSE - AK3-066C-Y - TVS...
LITTELFUSE - AK3-066C-Y - TVS Diode, AK3-Y Series, Bidirectional, 66...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 1781.8
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - AK3-066C-Y - TVS Diode, AK3-Y Series, Bidirectional, 66 V, 120 V, Axial Leaded, 2 Pins 1 LITTELFUSE 145 In Stock 92 Days 1781.8