PESD30VF1BLYL by NEXPERIA
NEXPERIA - PESD30VF1BLYL - ESD...
NEXPERIA - PESD30VF1BLYL - ESD Protection Device, 23 V, DFN1006,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 194.2
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo NEXPERIA - PESD30VF1BLYL - ESD Protection Device, 23 V, DFN1006, 2 Pins, 30 V 1 NEXPERIA 4 In Stock 373 Days 38.84