AQ12-02HTG by LITTELFUSE
LITTELFUSE - AQ12-02HTG - ESD...
LITTELFUSE - AQ12-02HTG - ESD Protection Device, 22.5 V, SOT-23,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 33.15
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - AQ12-02HTG - ESD Protection Device, 22.5 V, SOT-23, 3 Pins, 12 V, 500 W, SPA AQxx-02HTG Series 1 LITTELFUSE 4752 In Stock 169 Days 33.15