SLD8S43A by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SLD8S43A - TVS...
LITTELFUSE - SLD8S43A - TVS Diode, SLD8S Series, Unidirectional, 43...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 382.18
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SLD8S43A - TVS Diode, SLD8S Series, Unidirectional, 43 V, 69.4 V, DO-218AB, 2 Pins 1 LITTELFUSE 190 In Stock 92 Days 382.18