PTVS17VS1UR,115 by NEXPERIA
NEXPERIA - PTVS17VS1UR,115 - TVS...
NEXPERIA - PTVS17VS1UR,115 - TVS Diode, PTVS, Unidirectional, 17 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 406.6
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo NEXPERIA - PTVS17VS1UR,115 - TVS Diode, PTVS, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123, 2 Pins 1 NEXPERIA 3000 In Stock 120 Days 81.32