PESD1IVN24-LSYL by NEXPERIA
NEXPERIA - PESD1IVN24-LSYL - ESD...
NEXPERIA - PESD1IVN24-LSYL - ESD Protection Device, 42 V, DFN1006BD,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 236.7
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo NEXPERIA - PESD1IVN24-LSYL - ESD Protection Device, 42 V, DFN1006BD, 2 Pins, 24 V 1 NEXPERIA 177 In Stock 373 Days 47.34