VDRS10P275BSE by VISHAY
VISHAY - VDRS10P275BSE - TVS...
VISHAY - VDRS10P275BSE - TVS Varistor, MOV, 275 V, 350...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 49.58
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo VISHAY - VDRS10P275BSE - TVS Varistor, MOV, 275 V, 350 V, 2381594, 710 V, Disc 10mm, Metal Oxide Varistor (MOV) 1 VISHAY 9307 In Stock 91 Days 49.58
Mouser Logo VARISTOR 430V 2.5KA DISC 12MM 1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components 51 In Stock 13 Weeks 119.39