0154.315DR by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 0154.315DR - Fuse,...
LITTELFUSE - 0154.315DR - Fuse, Surface Mount with Clip/Holder, 315...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 368.7
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 0154.315DR - Fuse, Surface Mount with Clip/Holder, 315 mA, Very Fast Acting, 125 VAC, 125 VDC, 9.73mm x 5.03mm 1 LITTELFUSE 509 In Stock 64 Days 368.7