SMBJ14CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMBJ14CA - TVS...
LITTELFUSE - SMBJ14CA - TVS Diode, SMBJ, Bidirectional, 14 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 98.4
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMBJ14CA - TVS Diode, SMBJ, Bidirectional, 14 V, 23.2 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2612 In Stock 85 Days 19.68