SMAJ33CA-E3/5A by VISHAY
VISHAY - SMAJ33CA-E3/5A - TVS...
VISHAY - SMAJ33CA-E3/5A - TVS Diode, TRANSZORB SMAJ, Bidirectional, 33...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 60.5
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo VISHAY - SMAJ33CA-E3/5A - TVS Diode, TRANSZORB SMAJ, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins 1 VISHAY 4637 In Stock 99 Days 12.1