SMBJ36CA-13-F by DIODES INC.
DIODES INC. - SMBJ36CA-13-F -...
DIODES INC. - SMBJ36CA-13-F - TVS Diode, SMBJ, Bidirectional, 36...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 123.9
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo DIODES INC. - SMBJ36CA-13-F - TVS Diode, SMBJ, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins 1 DIODES INC. 406 In Stock 106 Days 24.78