SMAJ60A-13-F by DIODES INC.
DIODES INC. - SMAJ60A-13-F -...
DIODES INC. - SMAJ60A-13-F - TVS Diode, SMAJ, Unidirectional, 60...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 100.95
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo DIODES INC. - SMAJ60A-13-F - TVS Diode, SMAJ, Unidirectional, 60 V, 96.8 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins 1 DIODES INC. 3050 In Stock 78 Days 20.19