SMAJ400CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMAJ400CA - TVS...
LITTELFUSE - SMAJ400CA - TVS Diode, TRANSZORB SMAJ, Bidirectional, 400...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 161.55
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMAJ400CA - TVS Diode, TRANSZORB SMAJ, Bidirectional, 400 V, 648 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins 1 LITTELFUSE 5422 In Stock 90 Days 32.31