MMBZ20VALT1G by ONSEMI
ONSEMI - MMBZ20VALT1G - TVS...
ONSEMI - MMBZ20VALT1G - TVS Diode, Unidirectional, 17 V, 28...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 65.5
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo ONSEMI - MMBZ20VALT1G - TVS Diode, Unidirectional, 17 V, 28 V, SOT-23, 3 Pins 1 ONSEMI 8610 In Stock 92 Days 13.1
Mouser Logo DIODE ZENER ARRAY 20V SOT-23-3 1 onsemi 12205 In Stock 7 Weeks 1.97547