PESD3V3U1UT,215 by NEXPERIA
NEXPERIA - PESD3V3U1UT,215 - ESD...
NEXPERIA - PESD3V3U1UT,215 - ESD Protection Device, TVS, 20 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 177.6
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo NEXPERIA - PESD3V3U1UT,215 - ESD Protection Device, TVS, 20 V, SOT-23, 3 Pins, 3.3 V, PESD3 1 NEXPERIA 33 In Stock 373 Days 35.52