SRDA3.3-4BTG by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SRDA3.3-4BTG - ESD...
LITTELFUSE - SRDA3.3-4BTG - ESD Protection Device, 17.7 V, SOIC,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 57.17
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SRDA3.3-4BTG - ESD Protection Device, 17.7 V, SOIC, 8 Pins, 3.3 V, SPA SRDA3.3 1 LITTELFUSE 2378 In Stock 99 Days 57.17