VCAN33A2-03G-E3-08 by VISHAY
VISHAY - VCAN33A2-03G-E3-08 - ESD...
VISHAY - VCAN33A2-03G-E3-08 - ESD Protection Device, 56 V, SOT-323,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 124
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo VISHAY - VCAN33A2-03G-E3-08 - ESD Protection Device, 56 V, SOT-323, 3 Pins, 33 V, 140 W 1 VISHAY 38875 In Stock 106 Days 24.8