0ABA-0500-TN by BEL FUSE
BEL FUSE - 0ABA-0500-TN -...
BEL FUSE - 0ABA-0500-TN - FUSE, SMD, FAST ACTING, 0.5A,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 44.61
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BEL FUSE - 0ABA-0500-TN - FUSE, SMD, FAST ACTING, 0.5A, 0402 1 BEL FUSE 9740 In Stock 90 Days 44.61
Mouser Logo FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0402 1 Bel Fuse Inc. 3396 In Stock 11 Weeks 20.0993