0452.375NRL by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 0452.375NRL - Fuse,...
LITTELFUSE - 0452.375NRL - Fuse, Surface Mount, 375 mA, Slow...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 3099
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 0452.375NRL - Fuse, Surface Mount, 375 mA, Slow Blow, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric] 1 LITTELFUSE 1369 In Stock 90 Days 309.9