TFPT0805L2201FM by VISHAY
VISHAY - TFPT0805L2201FM - PTC...
VISHAY - TFPT0805L2201FM - PTC Thermistor, 2.2 kohm, 40 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 777.8
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo VISHAY - TFPT0805L2201FM - PTC Thermistor, 2.2 kohm, 40 V, SMD, -55°C to 150°C, TFPT Series 1 VISHAY 880 In Stock 266 Days 77.78
Mouser Logo SENSOR PTC 2.2KOHM 1% 0805 1 Vishay Dale 3580 In Stock 12 Weeks 45.14967