0ACG-1250-TE by BEL FUSE
BEL FUSE - 0ACG-1250-TE -...
BEL FUSE - 0ACG-1250-TE - SMD FUSE, 1.25A, 350VAC, 11.2MM...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 255.24
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BEL FUSE - 0ACG-1250-TE - SMD FUSE, 1.25A, 350VAC, 11.2MM X 5.05MM 1 BEL FUSE 957 In Stock 85 Days 255.24
Mouser Logo Surface Mount Fuses SMD fuse 500VDC 350VAC 1.25A 1 Bel Fuse None 77 Days ₹143.50
Mouser Logo FUSE BRD MNT 1.25A 350VAC 500VDC 1 Bel Fuse Inc. 12 In Stock 11 Weeks 148.53124