SF-0603SP050-2 by BOURNS
BOURNS - SF-0603SP050-2 - Fuse,...
BOURNS - SF-0603SP050-2 - Fuse, Surface Mount, 500 mA, Slow...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 650.8
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - SF-0603SP050-2 - Fuse, Surface Mount, 500 mA, Slow Blow, 50 V, 0603 [1608 Metric], SinglFuse SF-0603SP 1 BOURNS 1966 In Stock 92 Days 65.08
Mouser Logo Surface Mount Fuses .5A 50V TIME DELAY 1 Bourns 3970 In Stock 84 Days ₹74.54
Mouser Logo FUSE BOARD MNT 500MA 50VDC 0603 1 Bourns Inc. 5872 In Stock 12 Weeks 32.13222