0ABA-0315-TN by BEL FUSE
BEL FUSE - 0ABA-0315-TN -...
BEL FUSE - 0ABA-0315-TN - FUSE, SMD, FAST ACTING, 0.315A,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 48.22
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BEL FUSE - 0ABA-0315-TN - FUSE, SMD, FAST ACTING, 0.315A, 0402 1 BEL FUSE 9949 In Stock 76 Days 48.22
Mouser Logo FUSE BOARD MNT 315MA 32VDC 0402 1 Bel Fuse Inc. 17742 In Stock 11 Weeks 20.93687