8.0SMDJ14CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ14CA - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ14CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 14...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 370.9
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ14CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 14 V, 30 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2818 In Stock 106 Days 370.9