8.0SMDJ40CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ40CA - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ40CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 40...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 251.09
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ40CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 40 V, 83.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2384 In Stock 106 Days 251.09