SF-1206SP125-2 by BOURNS
BOURNS - SF-1206SP125-2 - Fuse,...
BOURNS - SF-1206SP125-2 - Fuse, Surface Mount, 1.25 A, Slow...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 499.4
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - SF-1206SP125-2 - Fuse, Surface Mount, 1.25 A, Slow Blow, 63 V, 1206 [3216 Metric], SinglFuse SF-1206SP 1 BOURNS 2846 In Stock 92 Days 49.94
Mouser Logo Surface Mount Fuses 1.25A 63V TIME DELAY 1 Bourns 16457 In Stock 84 Days ₹58.70
Mouser Logo FUSE BOARD MNT 1.25A 63VDC 1206 1 Bourns Inc. 9911 In Stock 12 Weeks 28.8405