8.0SMDJ26CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 8.0SMDJ26CA - TVS...
LITTELFUSE - 8.0SMDJ26CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 26...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 418.45
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 8.0SMDJ26CA - TVS Diode, 8.0SMDJ Series, Bidirectional, 26 V, 54.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 792 In Stock 106 Days 418.45