MINISMDC260F/16-2 by LITTELFUSE
LITTELFUSE - MINISMDC260F/16-2 - Resettable...
LITTELFUSE - MINISMDC260F/16-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric),...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 58.22
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - MINISMDC260F/16-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), PolySwitch miniSMDC, 16 VDC, 2.6 A, 5 A, 5 s 1 LITTELFUSE 4810 In Stock 85 Days 58.22
Mouser Logo Resettable Fuses - PPTC 16Vdc 100A MINI-SMD 1 Littelfuse 10059 In Stock 77 Days ₹60.57
Mouser Logo PTC RESET FUSE 16V 2.6A 1812 1 Littelfuse Inc. 3705 In Stock 11 Weeks 25.93456