0ABA-0250-TN by BEL FUSE
BEL FUSE - 0ABA-0250-TN -...
BEL FUSE - 0ABA-0250-TN - FUSE, SMD, FAST ACTING, 0.25A,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 67.83
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BEL FUSE - 0ABA-0250-TN - FUSE, SMD, FAST ACTING, 0.25A, 0402 1 BEL FUSE 9415 In Stock 90 Days 67.83
Mouser Logo FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0402 1 Bel Fuse Inc. 9959 In Stock 11 Weeks 20.93687