MICROSMD175F-2 by LITTELFUSE
LITTELFUSE - MICROSMD175F-2 - Resettable...
LITTELFUSE - MICROSMD175F-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1210 (3225 Metric),...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 462.1
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - MICROSMD175F-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1210 (3225 Metric), PolySwitch microSMD, 6 VDC, 1.75 A, 3.5 A, 0.8 s 1 LITTELFUSE 6403 In Stock 85 Days 46.21
Mouser Logo Resettable Fuses - PPTC 6V 1.75A-HD 40A MAX 1 Littelfuse 4411 In Stock 77 Days ₹50.32
Mouser Logo PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210 1 Littelfuse Inc. 50264 In Stock 11 Weeks 0.21325