MF-RM012/240-2 by BOURNS
BOURNS - MF-RM012/240-2 - Resettable...
BOURNS - MF-RM012/240-2 - Resettable Fuse, PPTC, MF-RM, 240 VAC,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 445.2
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - MF-RM012/240-2 - Resettable Fuse, PPTC, MF-RM, 240 VAC, 120 mA, 300 mA, 15 s, Round 1 BOURNS 3860 In Stock 85 Days 44.52
Mouser Logo PTC RESET FUSE 240V 120MA RADIAL 1 Bourns Inc. 609 In Stock 11 Weeks 28.52148