MF-RX050/72-0 by BOURNS
BOURNS - MF-RX050/72-0 - Resettable...
BOURNS - MF-RX050/72-0 - Resettable Fuse, PPTC, MF-RX/72, 72 VDC,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 43.89
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - MF-RX050/72-0 - Resettable Fuse, PPTC, MF-RX/72, 72 VDC, 500 mA, 1 A, 4 s, Round 1 BOURNS 1 In Stock 38 Days 43.89
Mouser Logo PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL 1 Bourns Inc. 624 In Stock 4 Weeks 66.56