MF-RM025/240-2 by BOURNS
BOURNS - MF-RM025/240-2 - Resettable...
BOURNS - MF-RM025/240-2 - Resettable Fuse, PPTC, MF-RM, 240 VAC,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 466.6
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - MF-RM025/240-2 - Resettable Fuse, PPTC, MF-RM, 240 VAC, 250 mA, 560 mA, 18.5 s, Rectangular 1 BOURNS 3306 In Stock 85 Days 46.66
Mouser Logo Resettable Fuses - PPTC 240V .25A-HD 3.5A MAX 1 Bourns 5132 In Stock 56 Days ₹65.23
Mouser Logo PTC RESET FUSE 240V 250MA RADIAL 1 Bourns Inc. 10168 In Stock 11 Weeks 26.33094