SF-0402FP0375F-2 by BOURNS
BOURNS - SF-0402FP0375F-2 - Fuse,...
BOURNS - SF-0402FP0375F-2 - Fuse, Surface Mount, 375 mA, Fast...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 536.1
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - SF-0402FP0375F-2 - Fuse, Surface Mount, 375 mA, Fast Acting, 35 V, 0402 [1005 Metric], SinglFuse SF-0402FPxxxF 1 BOURNS 14 In Stock 106 Days 53.61
Mouser Logo Surface Mount Fuses .375A 32V FAST ACTING 1 Bourns 29769 In Stock 98 Days ₹67.09
Mouser Logo FUSE BOARD MNT 375MA 35VDC 0402 1 Bourns Inc. 32774 In Stock 18 Weeks 31.059