SF-0603F125-2 by BOURNS
BOURNS - SF-0603F125-2 - Fuse,...
BOURNS - SF-0603F125-2 - Fuse, Surface Mount, 1.25 A, Fast...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 566.1
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - SF-0603F125-2 - Fuse, Surface Mount, 1.25 A, Fast Acting, 32 V, 0603 [1608 Metric], SF-0603F 1 BOURNS 930 In Stock 92 Days 56.61
Mouser Logo FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603 1 Bourns Inc. 27025 In Stock 12 Weeks 28.87653