MF-MSMF075/30-2 by BOURNS
BOURNS - MF-MSMF075/30-2 - Resettable...
BOURNS - MF-MSMF075/30-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric),...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 651.4
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - MF-MSMF075/30-2 - Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF, 30 VDC, 750 mA, 1.5 A, 0.2 s 1 BOURNS 10290 In Stock 92 Days 65.14
Mouser Logo PTC RESET FUSE 30V 750MA 1812 1 Bourns Inc. 9464 In Stock 15 Weeks 32.19798